Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Клепачівська громада» (код ЄДРПОУ: 40130300) був реорганізований і увійшов до складу Хорольської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Клепачівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хорольської громади

До уваги закладів культури!

Дата: 20.10.2020 08:37
Кількість переглядів: 33

До уваги закладів культури!

13 жовтня 2020 року на засіданні Уряду ухвалене рішення, відповідно до якого карантині обмеження продовжені до 31 грудня 2020 року, а також внесені зміни до критеріїв рівня епідемічної небезпеки.

Так, за новими правилами вводяться обмеження на проведення масових заходів.

Для «зеленого» рівня заборонено проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) заходів за участю більше як 50 осіб за умови дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра, але дозволена діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів до 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі.

Для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, додатково до «зеленого» забороняється проведення масових заходів (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) за участю більш як 30 осіб за умови дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра.

Для «помаранчевого» рівня додатково до обмежень, передбачених «зеленим» та «жовтим» рівнями забороняється проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) заходів за участю більш як 20 осіб за умови дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра.

Таким чиномобмежено проведення масових заходів, натомість в регіонах із «зеленим», «жовтим» та «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки дозволена робота закладів культури та кінотеатрів з наповненістю кінозалів або залів до 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі.

При визначенні відсотку наповненості, кількості та формату розміщення глядачів кінотеатру або зали закладу культури необхідно обов’язково керуватись рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-масових заходів на період карантину у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затвердженими постановою Головного Державного санітарного лікаря України від 04 серпня 2020 року № 45.


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування