Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Клепачівська громада» (код ЄДРПОУ: 40130300) був реорганізований і увійшов до складу Хорольської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Клепачівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хорольської громади

Мишоподібні гризуни

Дата: 13.11.2020 09:58
Кількість переглядів: 30

 

Погодні умови,які склалися протягом останніх днів та завершення збору урожаю сприяють інтенсивній  міграції мишоподібних гризунів  на поля  багаторічної трави (особливо минулих років), озимих зернових урожаю  наступного  року  та в господарські будівлі , зокрема  зернотоки, комори, складські приміщення , ферми . Інформую Вас про те, що  провідним  спеціалістом  відділу  контролю  за  обігом  засобів  захисту  рослин  Управління  фітосанітарної  безпеки  ГУ  Держпродспоживслужби  в  Полтавській  області  за  бажанням  може  бути проведено  обстеження посівів  сільськогосподарських  культур, неорних  земель  на  заселеність мишоподібними гризунами (на безкоштовній основі) . При перевищенні меж ЕПШ   будуть  надані  безкоштовні  рекомендації  як  проводити  ефективну  і  безпечну боротьбу  з  мишовидними  гризунами.

 

 

Провідний спеціаліст  відділу державного контролю  за  обігом  ЗЗР

Управління фітосанітарної  безпеки  ГУ  Держпродспоживслужби  в Полтавській області  

Державний фітосанітарний інспектор                                                   В.І.Багно

 

 

Інформація для практичного використання в роботі:

«Бактоцид» - ефективний  екологічно безпечний препарат, що використовується для знищення мишовидних гризунів: миша домова, миша курганцева, миша лісова, миша-крихітка, полівка звичайна, полівка руда, полівка східноєвропейська, полівка водяна.
Основа препарату – зерно пшениці оброблене в лабораторних умовах специфічними бактеріями, що спричиняють мишачий тиф. При поїданні принади гине до 95% гризунів протягом 4-15 днів. Знаходячись в тісному контакті одна з одною миші швидко розповсюджують смертельну хворобу серед здорових особин, що підвищує ефективність застосування препарату.
«Бактоцид» можна застосовувати на сільськогосподарських угіддях, садах, ягідниках, лісосмугах, а також в складських, тваринницьких приміщеннях, сховищах, парниках, скиртах; словом там, де використання хімічних приманок небезпечно для людей, свійських тварин, птиці та довкілля.
Норми витрати:
-                   сільськогосподарські угіддя (посіви, сінокоси, пасовища), сади, ягідники, лісосмуги - 2-3 г на нору або 1,0-2,5 кг/га, в залежності від рівня заселеності гризунами;
-                   ферми, складські приміщення – з розрахунку 0,5-2,0 г/м2 . 
Вартість біопрепаратів регулюється Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.02.2013 № 96 (у редакції наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21.01.2016 р. № 18) «Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини, захисту рослин, охорони прав на сорти рослин, які надаються органами та установами, що входять до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби» та становить 22,82 грн. за 1 кг.
За консультацією щодо технології застосування та подання заявки на виготовлення препарату слід звертатись в обласну фітосанітарну лабораторію: fito_lab_volyn@i.ua та за телефонами 0332-72-71-31, 0503787866, 0985293125, 0332-72-38-88.
Доставка здійснюється Новою Поштою за рахунок покупця.

 

 


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування